دوره‌های دانشجویی تدبّر در قرآن


كِتابٌ أَنْزَلْناهُ إِلَيْكَ مُبارَكٌ لِيَدَّبَّرُوا آياتِهِ وَ لِيَتَذَكَّرَ أُولُوا الْأَلْبابِ
(ص/29)

اين قرآن كتابى پُر بركت است كه به سوى تو فرستاديم تا همگان در آيات آن تدبّر کنند و صاحبان خِرد (به حقایق آن) متذکر شوند.

مؤسسه گفتمان قرآن و ولایت جهت استفاده دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و طلاب علاقه‌مند به فهم قرآن کریم، دوره هایی برای آشنایی با تدبر در قرآن و مفاهیم جامع قرآنی و در همین راستا دوره هایی برای آموزش زبان قرآن طراحی کرده است. این دوره ها مبتنی بر کار تحقیقی چندین ساله تهیه شده و مشتمل بر نگاهی نو و متفاوت به مباحث قرآنی است. از جمله مزایای این دوره ها، تدریس روان و آموزش محور مطالب در کنار ارائه نمودارها و اسلایدهای آموزشی مناسب در سامانه ای اختصاصی و خودکار است.

لیست دوره ها، توضیحات بیشتر درباره هر دوره و دروس آن و نحوه ثبت نام در پیوند زیر آمده است. با کلیک بر روی پیوند زیر ابتدا توضیحات و دروس دوره «دوره اول تدبر در قرآن (مقدمات+4سوره مدنی)» را مشاهده کنید و سپس با کلیک بر روی دکمه ثبت نام مراحل ثبت نام در این دوره را تکمیل کنید. بعد از اتمام موفق این دوره می توانید بنا به نیاز و تمایل خود در دیگر دوره ها نیز ثبت نام کنید.

برای توضیحات بیشتر دوره ها و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

تذکر: افرادی که قبلاً برخی دوره های موجود در لیست بالا را در مؤسسه گذرانده اند، الزامی برای شروع از دوره اول نداشته و می توانند در دوره هایی که تاکنون شرکت نکرده اند، ثبت نام کنند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

توجه: علاقه مندانی که واجد شرایط شرکت در دوره های فوق نیستند، می توانند از طریق پیوند زیر در دوره های عمومی تدبّر در قرآن که حجم کمتر و سیر آموزشی ساده تری دارد، شرکت کنند:
برای ثبت نام بر روی اینجا کلیک کنید.