دوره: دوره چهارم تدبر در قرآن (سور محمّد، فتح و حجرات)

بسمه تعالی


محتوا و دروس:
- این دوره، چهارمین دوره از دوره های تدبر در قرآن است. در این دوره تدبر 3 سوره مدنی محمد(ص)، فتح و حجرات ارائه می گردد.
- مجموع دروس این مقطع 13 جلسه ضبط شده جمعاً به مدت 3 ساعت است.
- دروس این دوره، صرفاً یک سخنرانی قرآنی نیست، بلکه ارائه یک بحث منسجم و هدفمند با بهره گیری از نمودارها و اسلایدهای دقیق و با کیفیت است که نیازمند تأمل، تفکر و فعالیت شخصی مخاطب قبل و بعد از مشاهده دروس است.

مهلت مشاهده دروس:
- برای رسیدن به هدف دوره می بایست دروس در یک سیر منظم و پشت سر هم دنبال شود؛ لذا مدت زمان دسترسی به دروس این دوره، محدود و به مدت 3 ماه خواهد بود.

نحوه استفاده از دروس:
- دروس در بستر سامانه مجازی اختصاصی مؤسسه قابل مشاهده می‌باشد.
- دروس در همه ساعات شبانه روز در دسترس است و در صورت نیاز قابلیت مشاهده به صورت مکرر وجود دارد.
- استفاده از دروس نیازمند امکاناتی همچون اینترنت با سرعت مناسب، گوشی هوشمند(یا تبلت) یا کامپیوتر (یا لپ تاپ)، مرورگر به روز، هندزفری و.. است.


ضوابط و قواعد دوره:
- امکان و اجازه دانلود فایل دروس وجود ندارد.
- در اختیار قرار دادن نام کاربری و رمز عبور به دیگران جایز نیست.
- شرکت کنندگان در دوره ها می بایست دوره را به طور منظم در بازه زمانی تعریف شده طی کنند، چرا که امکان دسترسی به دروس و استفاده از آنها صرفاً در مهلت زمانی مقرر برای هر دوره خواهد بود.
- در صورت بروز مشکل و عدم اتمام دروس در مهلت مقرر دوره، صرفاً امکان تمدید محدود مهلت زمانی دوره با پرداخت مبلغ تمدید وجود دارد.
- پس از پرداخت هزینه و قطعی کردن ثبت نام، امکان انصراف و عودت هزینه پرداختی وجود ندارد.


هزینه دوره:
جهت تسهیل حضور علاقه‌مندان هزینه دوره ها با تخفیف در نظر گرفته شده است و باقیمانده هزینه های برگزاری دوره ها با پیگیری مستمر از طریق خیرین مردمی تأمین می شود:
300 هزار تومان با تخفیف 50 درصدی:  150 هزار تومان
(افرادی که علاوه بر تسهیلات بالا شامل کد تخفیف هم شده اند، می توانند در زمان پرداخت فاکتور دوره، کد تخفیف خود را وارد کرده و از تسهیلات کد تخفیف نیز بهره مند شوند.)

گواهینامه دوره:
- پس از طی موفق هر هفت دوره تدبر (دوره های پنجم تا هفتم هنوز بارگذاری نشده است، اما به تدریج تا پایان سال 1403 در سامانه بارگذاری خواهد شد.) گواهینامه الکترونیکی دانش آموختگی تدبر سوره های حزب مفصل قرآن (68 سوره پایانی قرآن) ممهور به مهر مؤسسه به مخاطبان اعطاء خواهد شد.
- مخاطبانی که تمایل به دریافت این گواهینامه دارند، می توانند پس از اتمام موفق دوره ها از طریق سامانه دوره، درخواست خود را اعلام کنند تا گواهینامه برای ایشان صادر شود.