دوره: دوره سوم تدبر در قرآن (10 سوره مکی)

بسمه تعالی


محتوا و دروس:
- این دوره، سومین دوره از دوره های تدبر در قرآن است. در این مقطع، تدبر 10 سوره مکی ملک، قلم، حاقّة، معارج، نوح، جنّ، مزّمّل، مدّثّر، قیامت و انسان ارائه می گردد.
- مجموع دروس این مقطع 39 جلسه ضبط شده جمعاً به مدت 10 ساعت است.
- دروس این بسته آموزشی صرفاً یک سخنرانی قرآنی نیست، بلکه حاوی یک آموزش مرحله به مرحله همراه با ارائه یک بحث منسجم و هدفمند با بهره گیری از نمودارها و اسلایدهای دقیق و با کیفیت است که نیازمند تأمل، تفکر و فعالیت شخصی مخاطب بصورت گام به گام است.


مهلت مشاهده دروس:
- برای رسیدن به هدف دوره می بایست دروس در یک سیر منظم و پشت سر هم دنبال شود؛ لذا مدت زمان دسترسی به دروس این دوره، محدود و به مدت 4 ماه خواهد بود.


نحوه استفاده از دروس:
- دروس در بستر سامانه مجازی اختصاصی مؤسسه قابل مشاهده می‌باشد.
- دروس در همه ساعات شبانه روز در دسترس است و در صورت نیاز قابلیت مشاهده به صورت مکرر وجود دارد.
- استفاده از دروس نیازمند امکاناتی همچون اینترنت با سرعت مناسب، گوشی هوشمند(یا تبلت) یا کامپیوتر (یا لپ تاپ)، مرورگر به روز، هندزفری و.. است.


ضوابط و قواعد دوره:
- امکان و اجازه دانلود فایل دروس وجود ندارد.
- در اختیار قرار دادن نام کاربری و رمز عبور به دیگران جایز نیست.
- شرکت کنندگان در دوره ها می بایست دوره را به طور منظم در بازه زمانی تعریف شده طی کنند، چرا که امکان دسترسی به دروس و استفاده از آنها صرفاً در مهلت زمانی مقرر برای هر دوره خواهد بود.
- در صورت بروز مشکل و عدم اتمام دروس در مهلت مقرر دوره، صرفاً امکان تمدید محدود مهلت زمانی دوره با پرداخت مبلغ تمدید وجود دارد.
- پس از پرداخت هزینه و قطعی کردن ثبت نام، امکان انصراف و عودت هزینه پرداختی وجود ندارد.


هزینه دوره:
- جهت تسهیل حضور علاقه‌مندان هزینه دوره ها با تخفیف در نظر گرفته شده است و باقیمانده هزینه های برگزاری دوره ها با پیگیری مستمر از طریق خیرین مردمی تأمین می شود:
880 هزار تومان با تخفیف 50 درصدی: 440 هزار تومان
(افرادی که علاوه بر تسهیلات بالا شامل کد تخفیف هم شده اند، می توانند در زمان پرداخت فاکتور دوره، کد تخفیف خود را وارد کرده و از تسهیلات کد تخفیف نیز بهره مند شوند.)

گواهینامه دوره:
- پس از طی موفق هر سه دوره تدبر(20 سوره مدنی و مکی)، گواهینامه الکترونیکی دانش آموختگی ممهور به مهر مؤسسه به مخاطبان اعطاء خواهد شد.
- مخاطبانی که تمایل به دریافت گواهینامه دارند، می توانند پس از اتمام موفق دوره ها از طریق سامانه دوره درخواست خود را اعلام کنند تا گواهینامه برای ایشان صادر شود.